Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


NowościMożesz to wszystko zmienić
Czy nie masz wrażenia, że coraz częściej pojawiają się w Twoim życiu różne ograniczenia? Bariery i mylne przekonania, przez które nie możesz być sobą? Wstyd, który nie pozwala Ci mówić na głos, że w ogóle coś jest nie tak?
Pewnie nieustannie brakuje Ci wytrwałości w realizacji swoich marzeń i często rezygnujesz z podróży w połowie drogi, bo Twoim zdaniem natrafiłeś na przeszkodę nie do pokonania. Oczywiście w późniejszym czasie jesteś na siebie wściekły i z podziwem patrzysz na znajomych, którym się udało. Jak oni to zrobili- zastanawiasz się…
 
Wyobraź sobie, że masz możliwość skorzystania z narzędzia, które pomogłoby Ci wyznaczyć prawidłowo cel i osiągać go przy pomocy indywidualnie dopasowanego do Ciebie planu, stworzonego przez doświadczonych coachów i trenerów rozwoju osobistego. A na dodatek poszczególne obszary Twojego życia, wymagające wsparcia, byłyby na tyle szczegółowo monitorowane, że posiadłbyś wiedzę, jak nad nimi pracować i skutecznie wpływać na poprawę swojego życia.
Przyznaj, że to wszystko brzmi bardzo intrygująco…
Teraz masz to na wyciągnięcie ręki. Na rynku pojawiła się aplikacja webowa oraz mobilna imigomo.com, która pomoże Ci nie tylko skonstruować cel według metody SMART, ale pozwoli Ci zbudować silne fundamenty dla jego osiągnięcia. 
Rozwój coachingu w Polsce  
Jak wynika z szacunków Polskiej Izby Szkoleniowej wartość rynku szkoleń indywidualnych w okresie ostatnich 2 lat może sięgnąć nawet ponad 33 mln zł. Według raportu „Szkoła dla coacha” blisko 15% polskich przedsiębiorstw deklaruje zainteresowanie rozwojem osobistym. Te dane pokazują, że coaching staje się coraz bardziej sławny. Niestety same szkolenia do tanich nie należą. W internecie można znaleźć informację, że ceny za sesję coachingową (60-90 min) wahają się między 100 zł - 500 zł. 
A teraz wyobraź sobie, że nie musisz już spędzać długich godzin na poszukiwaniu dobrego, odpowiedniego dla siebie i w dobrej cenie szkolenia. W dodatku sam, w zaciszu własnego domu, możesz pracować nad swoim rozwojem osobistym. Tak- to możliwe! A to wszystko za sprawą innowacyjnej aplikacji Imigomo.com. 
O samej aplikacji 
Imigomo.com to bezpłatna aplikacja skierowana do wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego. Dzięki naszemu kompleksowemu podejściu do całego projektu, stworzyliśmy nie tylko dopracowaną część merytoryczną, ale i społecznościową, która widoczna jest w dodanych przez nas funkcjonalnościach. Wśród nich można znaleźć: monitoring i wizualizacja postępów, statystyki, elementy grywalizacji, które zapewniają użytkownikom nagrody za osiągane wyniki i społeczność, dzięki której podzielisz się swoimi sukcesami i będziesz mógł realnie wspierać innych użytkowników w działaniu - wyjaśnia manager  projektu, Pani Marta Walczyk. Logując się do Imigomo.com znajdziemy takie zakładki jak:
  • Dashboard - miejsce, w którym użytkownik zarządza swoimi zadaniami, weryfikuje swoje zadania i obserwuje jakie cele już zrealizował, a które wciąż czekają na urzeczywistnienie.
  • Wyznacz cel – miejsce, w którym użytkownik może wyznaczać i osiągać swoje cele w każdym obszarze swojego życia. Użytkownik dokonuje weryfikacji swojego celu pod względem jego poprawnej konstrukcji. Sprawdza czy cel, który wyznaczył jest SMART - czy jest skonkretyzowany, mierzalny, osiągalny, realny i określony w czasie. 
  • Cele Imigomo - przygotowane przez doświadczonych coachów i trenerów rozwoju osobistego kursy czasowe, mające na celu odnalezienie równowagi życiowej w różnych aspektach życia.
  • Moje cele – lista celów, które użytkownik chce zrealizować w najbliższym czasie. W tym miejscu może obserwować swoje postępy, jak i wyznaczać sobie nowe cele.
  • Wyzwania – katalog wyzwań w obszarze rozwoju osobistego i  rywalizacji ze znajomymi. Dla lepszej motywacji użytkownik może dołączyć się do zaproponowanych przez Imigomo rywalizacji lub stworzyć własne wyzwania i zmierzyć się ze znajomymi.
 
Imigomo.com oferuje szereg rozwiązań, które z pewnością doceni zarówno każdy fanatyk rozwoju osobistego jak i osoba, która dopiero wkracza w świat coachingu. Aplikacja w przystępny sposób dostarczy niezbędnej wiedzy oraz funkcjonalności przydatnych każdego dnia w życiu codziennym. 
 
Już dzisiaj zarejestruj się bezpłatnie na stronie aplikacji www.imigomo.com 
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.