Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


Nowości


Psychologia pozytywna jest prężnie rozwijającym się nurtem psychologii, który koncentruje się głównie na poszukiwaniu mechanizmów i sposobów pielęgnowania ludzkiego potencjału oraz zwiększania dobrostanu jednostek i skuteczności organizacji. Liczne badania z tej dziedziny dotyczą m.in. poczucia szczęścia, satysfakcji, inteligencji emocjonalnej, pozytywnych emocji, motywacji wewnętrznej, zdrowia, a także mechanizmów efektywnego i przystosowawczego radzenia sobie z wyzwaniami, jakie niesie życie. Świadome stosowanie wiedzy z tego obszaru umożliwia skuteczną pracę nad wydobywaniem i rozwijaniem potencjału Klientów coachingu oraz prowadzi do budowania ich dobrostanu i poprawy jakości ich życia.

Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego przygotowało kolejne seminarium coachingowe z cyklu "Praktycy-Praktykom". Tym razem zaproszeni eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu zastosowania teorii i praktycznych narzędzi psychologii pozytywnej w różnych obszarach: od wsparcia rozwoju osobistego do poprawy efektywności funkcjonowania całych organizacji. Prezentowana tematyka znajduje szerokie zastosowania zarówno w praktyce coachingu, jak też szerzej rozumianym obszarze rozwoju osobistego.

Podczas seminarium każdy będzie mógł doświadczyć na sobie działania coachingowych narzędzi, które są szeroko wykorzystywane przez coachów-praktyków pracujących w oparciu o metody psychologii pozytywnej i wyniki badań naukowych.
Zaprezentowane zostaną techniki stosowane w różnych odmianach coachingu - od autocoachingu, poprzez life-coaching, coaching menedżerski, coaching biznesowy oraz leadership coaching. Ponadto, przedstawione zostaną sprawdzone metody rozwojowe służące do zwiększania potencjału pracowników w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym. Korzyścią dla osób bezpośrednio zarządzających pracownikami jest możliwość wykorzystania poznanych technik w coachingu pracowniczym. 

UWAGA: Dla studentów i doktorantów wszystkich uczelni 50% zniżki! a dla czytelników Świata Coachingu również mamy specjalną niższą cenę udziału - 300 zł.

Szczegółowy program seminarium i formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej. 
Zapraszamy również do odwiedzenia strony naszego wydarzenia na Facebooku Tutaj.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.