Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


NowościJaap Hollander przyjeżdża do Polski już w styczniu 2016, żeby poprowadzić dużą część warsztatów certyfikacyjnych MindSonar. Już dzisiaj, jeśli chcesz, możesz zaplanować swój rozwój w oparciu o wyjątkowe narzędzie rozwojowe, coachingowe i pomiarowe. Możesz teraz zdecydować o dołączeniu do międzynarodowej grupy konsultantów MindSonar. 27 stycznia rozpoczynamy IV edycję Certyfikacji. 
 
27-29 STYCZNIA 2016 r. (cz.I) i 13-15 MARCA 2016 r. (cz. II)- prowadzący: Jaap Hollander oraz Tomasz Zawadzki.
JAAP HOLLANDER, twórca MindSonar, kontynuator prac Franka Farelly, jedyny raz w 2016 roku w Polsce będzie uczył stylów myślenia i coachingu opartego o badanie MindSonar!


CO TO JEST MINDSONAR?
To nie tylko program psychometryczny badający style myślenia ludzi - to metody coachingowe i trenerskie zmieniające postawy ludzi tak, aby osiągli swoje cele w jak najszybszym czasie. To także społeczność międzynarodowa coachów, konsultantów i trenerów, podpowiadająca sobie wzajemnie narzędzia do pracy z klientami.
 
CERTYFIKACJA PRZEZNACZONA JEST DLA:

coachów i trenerów,
doświadczonych menadżerów, 
specjalistów HR,
psychologów i terapeutów
specjalistów do spraw rekrutacji.

KTÓRZY CHCĄ:

wyróżnić się na rynku skutecznością i jeszcze lepiej pomagać klientom/pracownikom.
 
Więcej informacji na stronie: www.mindsonar.pl
 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.