Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.

Coachingowe Lato HR -relacja

Temat coachingu jest popularny: wydarzenia, artykuły, strony internetowe. To samo dzieje się w obszarze HR. Jednym z objawów tego może być fakt, że podczas Konferencji Lato HR 2012, dwa panele z sześciu dotyczyły tematyki coachingu.

 

Pierwszy z nich przedstawili Anna Ratajczyk i Piotr Pilipczuk z IIC oraz Jacek Bocheński– Dyrektor Generalny Galderma Polska. Podczas prelekcji „Coaching – katalizator sukcesu jednostki i firmy” opowiadali oni o  wdrożeniu projektu coachingowego  i efektach uzyskanych dzięki temu. 

 

Drugi temat dość popularny i z pozoru oklepany „Budowanie efektywnych zespołów sprzedażowych” w ujęciu coacha Aleksandry Anklewicz okazał się niezmiernie interesujący dla uczestników konferencji, a rozmowy nawet po zakończeniu prelekcji toczyły się w kuluarach. 

 


Podczas konferencji była też przedstawiana możliwość wzięcia udziału w pierwszym polskim Badaniu Benchmarków Efektywności Inwestowania w Kapitał Ludzki (Badanie Benchmarków TDI) realizowanemu przez Polish Society of Training and Development (PSTD). W badaniu można wziąć udział on-line, a szczegóły na stronie: http://www.badanietdi.pl/ 


Redakcja: Kamila Kruk

 

Zdjęcia udostępnione przez http://www.inwenta.pl/

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.