Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.

Kolejna edycja edycja Coachowiska już za nami


11 kwietnia w Warszawie na Placu Bankowym obyła się kolejna edycja Coachowiska.  Targi Coachingu organizowane przez Stowarzyszenie Coachów Polskich, jak co roku przyciągnęły tłumy zainteresowanych tematem coachingu. Od godziny 11 do 19 można było spotkać się z coachami, skorzystać z bezpłatnej sesji coachingowej, uczestniczyć w wielu ciekawych i zróżnicowanych warsztatach, kupić interesującą książkę. Swoje oferty przedstawiały szkoły coachingu, wydawnictwa i firmy, osoby prywatne.


Dla osób wchodzących w świat coachingu Coachowisko jest doskonałą okazją do zapoznania się z tematem i zorientowaniem się, na czym polega coaching (zarówno od strony klienta jak coacha), osobom znającym się na rzeczy może pomóc w wyborze szkoły, kursu, coacha. Natomiast osoby profesjonalnie zajmujące się coachingiem mają okazję do nawiązania ciekawych znajomości, poszerzenia grona kontaktów, zaprezentowania siebie, swoich umiejętności, firmy.

Największą zaletą Coachowiska jest różnorodność oferty, co powoduje, że wiele osób może znaleźć tam coś dla siebie.


Anna Brzostek

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.