Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.

„Poczujecie się zainspirowani do działania” – relacja z seminarium PROSPERUJ JAKO COACH!

11 maja 2013 roku w Warszawie odbyło się pierwsze w Polsce, całodzienne seminarium PROSPERUJ JAKO COACH! Udział w nim wzięły fanatyczne osoby, coachowie na różnych etapach swojej ścieżki zawodowej – zarówno ci w których głowach dopiero kiełkuje myśl o stworzeniu biznesu coachingowego, jak i ci, którzy już ten biznes wdrażają ale mają apetyt na więcej – więcej satysfakcji, więcej klientów, więcej pieniędzy. Zarówno jednym jak i drugim, swoim wsparciem merytorycznym, doświadczeniem, wiedzą a także ogromnymi pokładami energii i entuzjazmu służyła prowadząca - Małgorzata Żukowska. 


W trakcie seminarium można było m.in. opracować swój indywidualny plan działania oparty na formule KTO, CO, JAK, zrobić postanowienia i podjąć decyzje na przyszłość, skonkretyzować grupę docelową i opracować strategie marketingowe dla swojego biznesu. Poza bardzo wartościową stroną merytoryczną, nie mniej cenne było wsparcie grupy. Na seminarium zebrali się coachowie, którzy bardzo chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami, udzielali inspirujących informacji zwrotnych i stworzyli niesamowicie motywującą do działania atmosferę. Najlepszym dowodem na integrację i ‘chemię’ między uczestnikami jest grupa mailingowa, która powstała od razu po zakończeniu seminarium. Dzięki niej, coachowie nadal wymieniają się doświadczeniami, udzielają sobie wskazówek a także podsyłają sobie nawzajem klientów zgodnie ze specjalizacją, którą większości udało się określić dzięki warsztatowym ćwiczeniom prowadzącej.

Seminarium PROSPERUJ JAKO COACH! To 9 godzin intensywnej pracy z charyzmatycznym trenerem, które mijają w mgnieniu oka. Zostaje po nich baza informacji, materiały szkoleniowe z indywidualnymi zapiskami i przemyśleniami, baza kontaktów a także wiara i chęć do działania, i zarabiania pieniędzy na swojej pasji, którą jest pomaganie innym ludziom.


Poniżej prezentujemy kilka opinii uczestników:

„Fantastyczny i unikalny warsztat dający pogląd na temat biznesu coachingowego – że coaching może być biznesem i można na tym zarabiać. W pastylce porusza strategię marketingową wspartą niesamowitą wiedzę praktyczną prowadzącej – tego nie uczą szkoły coachingu! Bez tej wiedzy nie ruszymy biznesu. Bardzo rekomenduję udział w tym warsztacie.”

„Bardzo cenny warsztat. Jedyny w swoim rodzaju. Porządkuje i oczyszcza myślenie o coachingu jako sposobie zarobienia na życie i stylu życia.”


„Małgosia to świetny trener, który nie boi się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem. Robi to naprawdę dobrze. Uczestnictwo w tym seminarium to była bardzo dobra decyzja – Małgosiu dziękuję!”


„Zwiększyłam swoją wiedzę w to, że mogę zbudować dobrze prosperujący biznes coachingowy. Polecam wszystkim, których pasją jest praca coachingowa z ludźmi.”


„Bardzo uporządkowana wiedza do natychmiastowego wdrożenia. Program jest odpowiedzią na oczekiwania coachów wchodzących na rynek i tych, którzy chcą rozwijać swój biznes coachingowy.”


„Seminarium daje przegląd całego systemu marketingowego dla Coachów oraz szansę na przećwiczenie podstawowych elementów. Jest to dobry start w marketing coachingu."

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.