Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


Jak zostać coachem

Coaching Center już po raz siódmy zaprasza do udziału w Programie Stypendialnem COACHWISE™.

Osoby planujące wykorzystywanie umiejętności coachingowych w ramach działalności niekomercyjnej mają wyjątkową możliwość

udziału w programie CoachWise Equipped™ w specjalnej cenie 3 800 PLN netto (cena katalogowa programu 14 600 PLN netto). 

Start stypendialnej edycji programu CoachWise Equipped™ -  15-17.11.2012

Do udziału w programie zakwalifikowane zostaną wybrane osoby po złożeniu aplikacji, która zawiera m.in. zobowiązanie o niewykorzystywaniu coachingu w celach komercyjnych (konsekwencją naruszenia powyższego zobowiązania będzie konieczność pokrycia pełnych kosztów uczestnictwa w programie CoachWise Equipped™ w kwocie 14 600 PLN netto). Aplikacja dostępna jest na stronie internetowej – tutaj i należy ją przesłać podpisaną własnoręcznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub na numer faxu 22 646 20 46.

Pełną informację na temat programu CoachWise Equipped™ znajdziecie Państwo tutaj.

Ważna informacja organizacyjna: Udział w programie  CoachWise Equipped™ możliwy jest po ukończeniu programu CoachWise Essentials™. Osoby zdecydowane na przystąpienie do Programu Stypendialnego  mają taką możliwość jeszcze przed jego startem   -najbliższa edycja CoachWise Essentials™ odbędzie się w przyszłym tygodniu w dniach 25-26.10.2012.

 

Źródło: Newsletter Coaching Center


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.