Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


Szkoły coachingu

Przedstawiamy uaktualnione zestawienie kierunków studiów podyplomowych o tematyce coachingowej.
Czytaj więcej...
 
Czym jest coaching zespołowy i dlaczego cieszy się coraz większą popularnością? Na te i inne pytania odpowiadają założyciele Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego. Zapraszamy na rozmowę z Michałem Blochem (PCC ICF) i Rafałem Szewczakiem (ACC ICF)
 

Justyna Bartnik: Co wyróżnia Wasze Studium?

Katarzyna Rybczyńska: Pełna edycja Studium, czyli Basic i Advanced – 10 zjazdów weekendowych mniej więcej co miesiąc - daje bardzo kompleksową wiedzę i – to nas wyróżnia - umiejętność zastosowania jej w praktyce. Studium składa się w 90% z ćwiczeń. Uczestnicy doświadczają najpierw na sobie (pod okiem trenerów) roli coachowanego i roli coacha. Potem na warsztatach pracują, także pod superwizją trenerów, a później już w tandemach i samodzielnie, z zaproszonymi gośćmi. Przerwy pomiędzy zjazdami dają uczestnikom czas na przećwiczenie poznawanych zagadnień w rzeczywistości pozawarsztatowej. Stawiamy na praktykę, ponieważ o teorii coachingu można poczytać w domu.

Czytaj więcej...
 

Oferta podyplomowych studiów w zakresie coachingu jest bardzo szeroka, ale też różni się tematyką, obszernością materiału, kadrą czy sposobem prowadzenia zajęć. Poniżej znajdziecie listę wymienionych różnych studiów podyplomowych związanych z tematyką coachingu. W kolejnych materiałach będziemy się starali przybliżać wybrane studia lub porównywać ofertę pod kątem wybranych czynników.

Lista uaktualniona na dzień 31.12.2014 r. znajduje się tutaj.

Czytaj więcej...
 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.