Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


Książki


Pod patronatem Świata Coachingu powstaje właśnie edycja na rok 2015 wydawnictwa "LEKSYKON COACHÓW, TRENERÓW I MÓWCÓW POLSKICH".

Leksykon jest pierwszą publikacją typu "Who is Who" dotyczącą polskiego rynku coachingowego, szkoleniowego i eventowego. Daje on szansę coachom, trenerom i mówcom dotarcia do nowych klientów, a klientom możliwość dokonywania wyborów bardziej dopasowanych do ich potrzeb.

Leksykon adresowany jest do przedsiębiorców, prezesów, managerów, działów HR, organizatorów eventów i konferencji oraz do wszystkich innych osób zainteresowanych rynkiem coachingowo-szkoleniowym.

Objętość wydawnictwa pozwala na zamieszczenie około 600 profili osób, firm, organizacji, uczelni, stowarzyszeń i klubów.

Zapraszamy coachów i inne osoby oraz podmioty zainteresowane umieszczeniem wpisu w leksykonie do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną pod adresem http://www.leksykon.gall.pl/. Termin zamknięcia przyjmowania wpisów to 31.10.2014 r.

Dostępność leksykonu w ogólnopolskiej sieci sprzedaży przewidywana jest na 1 stycznia 2015 r.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.