Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


Książki


Pod Patronatem Świata Coachingu powstała nowa ciekawa propozycja wydawnicza, którą możecie kupić ze specjalnym rabatem dla Czytelników (szczegóły poniżej).

"Kreatywność na zawołanie" to inspirujący przewodnik po świecie branży kreatywnej, oferujący wsparcie w procesie tworzenia, wiedzę jak rozwinąć swój twórczy potencjał i znaleźć więcej czasu na rzeczy, które są dla nas najważniejsze.

Od wydawcy:

Jeżeli każdego dnia w pracy musisz wymyślać cudowne rozwiązania dla szeregu problemów, a to wszystko pod nieustającą presją. Wszyscy wymagają natychmiastowego efektu, błyskotliwości i genialnych pomysłów na zawołanie. Przytłacza cię to? Sięgnij po tę książkę!

TA KSIĄŻKA POZWOLI CI:


• Poznać techniki, dzięki którym odkryjesz swój rytm kreatywności. Pomysły i rozwiązania przyjdą, gdy tylko będą potrzebne.
•  Nauczyć się, jak pozbyć się rozpraszaczy i skupić swoje wysiłki na najważniejszych projektach.
• Mądrze zorganizować swój czas, odpowiednio dobierając priorytety, dzięki czemu nie zmarnujesz ani jednej potrzebnej chwili.
• Otworzyć się na nowe relacje, których efektem będzie rosnąca kreatywność całego zespołu, i nie dać się wykorzystać "wysysaczom" kreatywności.
•  Dowiedzieć się, skąd brać codzienną energię do działania i jak uchronić się przed wyczerpaniem i zniechęceniem.

O autorze:

Todd Henry - światowej sławy coach, inspirujący mówca, motywator i spec od kreatywności. Założyciel firmy Accidental Creative, której celem jest odnajdywanie i rozwijanie kreatywności oraz pomoc w tworzeniu genialnych pomysłów. Henry nazywa sam siebie „dostawcą broni w kreatywnej rewolucji”. Na szkoleniach i wykładach zaraża ludzi pasją do pracy, inspiruje do kreatywności i produktywności.


Zapoznaj się z fragmentem książki:


ZAMÓW KSIĄŻKĘ Z RABATEM DLA CZYTELNIKÓW ŚWIATA COACHINGU (zniżka 5,00 zł na hasło COACHING)  

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.