Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Redaktor Naczelnej Kamili Kruk z Joanną Chmurą - Coachem i Trenerem Rozwoju.


Sylwetka:


Joanna Chmura jest trenerem i certyfikowanym coachem (ACC ICF, certyfikat Coachwise™, Team Coaching International™), swoją karierę rozpoczęła w Holandii i Wielkiej Brytanii w działach HR w sektorze prywatnym i publicznym. Z wykształcenia jest psychologiem (UJ Kraków). Jest pierwszym coachem w Polsce, który do swojej praktyki wprowadził gry coachingowe i ukończył certyfikacyjny program z wykorzystania narzędzi Points of You™ w procesach rozwojowych, realizowany u autorów – Yaron Golan i Efrat Shani.

Pracuje z klientami w tematyce perfekcjonizmu, poczucia własnej wartości, autentyczności oraz odwagi bycia sobą. W swojej praktyce wykorzystuje między innymi model The Daring Way™, którego uczyła się bezpośrednio od Brené Brown autorki „Darów niedoskonałości” czy „Z wielką odwagą”. Pracuje z klientami indywidualnymi i zespołami. Jej klientami są również expaci, którzy przyjeżdżają do Polski dedykowani do pracy w oddziałach międzynarodowych korporacji. Aktualnie realizuje projekty szkoleniowo/coachingowe w Polsce, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Stale poszukuje nowoczesnych i merytorycznie sprawdzonych metod rozwoju.

Więcej o Joannie Chmurze znajdziecie na jej stronie www.joannachmura.pl

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.