Zostaw nam swojego @ a będziemy Cię na bieżąco informować o nowych artykułach oraz ciekawych wydarzeniach ze Świata Coachingu.


Biznesowo

 Klub RBC – czyli właściwie co?

 Hasło Klub RBC brzmi tajemniczo, ale Klub Rozwoju Biznesowego Coachów brzmi obiecująco. Po pierwsze przynależność do jakiegokolwiek klubu zakłada wspólnotę, a człowiek jako istota stadna, wszelkiego rodzaju wspólnoty zazwyczaj bardzo lubi. Po drugie zawężona jest grupa zawodowa, co pozwala mieć nadzieję na wymianę doświadczeń, wrażeń, myśli. Wisienką na torcie jest rozwój biznesowy, te dwa słowa zawierają w sobie obietnicę czegoś wspaniałego – rozwoju i spełnienia, przy jednoczesnej satysfakcji finansowej.


Jak to działa?

Klub jest inicjatywą Małgorzaty Żukowskiej - założycielki i właścicielki Momentum Coaching, firmy specjalizującej się w przygotowywaniu coachów, konsultantów i trenerów do prowadzenia prosperującej praktyki i odnoszenia sukcesów w biznesie. Klub to aktywny system wsparcia w rozwoju praktyki i budowaniu biznesu coachingowego. Jego zadaniem jest „efektywne wsparcie (…) właściwą wiedzą, narzędziami, inspiracją, motywacją do działania, kompletnie dostosowaną do Twoich aspiracji i chęci.”

Klub Rozwoju Biznesowego Coachów funkcjonuje na trzech etapach:

STARTER  przeznaczony jest dla coachów rozpoczynających budowanie praktyki i chcących zapoznać się z tematyką pozyskiwania klientów, marketingu i prowadzenia biznesu coachingowego.

MOTYWATOR  skierowany jest do osób  posiadających już podstawową wiedzę marketingową z biznesu coachingowego, ale nieposiadających satysfakcjonującej liczby klientów.

KREATOR to poziom adresowany do coachów z solidna praktyką, które chcą wypłynąć na szerokie wody biznesu i pracując mniej zarabiać więcej.

Wybór poziomu podyktowany jest indywidualną pozycją zawodową kandydata oraz celami, które chce osiągnąć.
 
Gdzie, kiedy, za ile?

Udział w Klubie na poziomie STARTER jest bezpłatny, a ilość miejsc nieograniczona. W przypadku pozostałych poziomów grupy liczą 25 osób, a za uczestnictwo trzeba wnieść comiesięczną opłatę. W ramach uczestnictwa poza oczywistymi bonusami, takimi jak udział we wspólnocie, kontakty z ludźmi, którzy reprezentują podobny do naszego poziom zawodowy, możliwość wymiany doświadczeń i dzielenie się wątpliwościami otrzymujemy m.in. e-booka, darmowe warsztaty, newsletter, motywujące i inspirujące materiały. Oczywiście ilość dóbr płynących do nas z Klubu jest zależna od poziomu, w którym uczestniczymy, odpowiednio proporcjonalnie od wersji podstawowej po zaawansowaną. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby przejść przez wszystkie klubowe poziomy.

Warto czy nie warto?

Poniżej przedstawiamy dwie opinie uczestniczek Klubu RBC:
 
„Rozwijanie swojego biznesu coachingowego to ciężka praca, w której jest się przez większość czasu samą. Potrzebowałam kontaktu z innymi coachami na podobnym etapie rozwoju biznesowego oraz platformy wsparcia. Oczywiście wiedza i doświadczenie Małgosi były i są dla mnie ogromnym atutem i inspiracją.

Klub odpowiada na moje bieżące potrzeby i pozwala omówić trudności w biznesie, których doświadczam. Dostaję mnóstwo wsparcia zarówno od Małgosi podczas spotkań jak i od innych coachów, poprzez zamknięte forum na FB.

Jestem bardzo zadowolona z udziału. Klub utrzymuje moją motywację na wysokim poziomie i zawsze mam się do kogo zwrócić z pytaniami, czuję duże wsparcie grupy.”
                                                                                      
                                                                                      Joanna Baranowska, poziom Motywator
 

"Najważniejsza dla mnie jest wiedza merytoryczna w zakresie marketingu usług takich jak coaching, szkolenia i doradztwo. Dzięki temu, nie muszę wszystkiego odkrywać i testować sama. Mogę uczyć się na cudzych doświadczeniach (po co popełniać błędy, które już ktoś popełnił;)) i w rezultacie szybciej dotrzeć z moimi usługami i pomocą do ludzi, którzy ich potrzebują. Dzięki klubowi moje działania są śmielsze, jeszcze bardziej jakościowe a droga do celu przyjemniejsza. To lubię."
                                                                                     
                                                                                      Uczestniczka poziomu Kreator
 
Szczegółowe informacje dotyczące Klubu, zapisy i ceny na stronie http://prosperujjakocoach.pl/index.php/klub-rbc

Anna Brzostek
 
 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.