Przygotowanie konferencji wiąże się ze złożoną organizacją. To, co"/>

Dane firmy

Sala konferencyjna Łódź • Kamienica6


Kamienica6


Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Tel: 735161534

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Przygotowanie konferencji wiąże się ze złożoną organizacją. To, co przede wszystkim jest potrzebne, to odpowiednia sala, która pomieści gości. Z drugiej strony warto postawić na dobry poczęstunek, dzięki któremu każdy, w razie potrzeby, będzie mógł sięgnąć po posiłek, pomagający bez problemu przetrwać kolejne godziny wystąpień prelegentów.

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług restauracji Kamienica nr 6. Znajduje się ona w Aleksandrowie Łódzkim, dzięki czemu zapewnia kameralne warunki, a jednocześnie komfortowy dojazd z jednego z największych ośrodków biznesowych Polski. Do dyspozycji klienta i jego gości zostają oddane sale o łącznej powierzchni 150 m2, które mają dodatkowe udogodnienia jak taras czy balkon. Ponadto obsługa jest w stanie dostarczyć pyszne, dostosowane do okoliczności jedzenie, dzięki czemu uczestnicy konferencji będą mogli się posilić między wystąpieniami.

Być może w okolicach Łodzi jest niejedna sala konferencyjna. Prezentowana restauracja jednak, obok odpowiednio dużej powierzchni, pysznej kuchni i profesjonalnej obsługi, gwarantuje też atrakcyjne ceny.

Inne firmy w pobliżu:

Zacznij wpisywać nazwę wyszukiwanej firmy...