Dane firmy

Naklejka na wino - Winoklejki


Winoklejki


, -

Tel: 794 953 840

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Firma SOTOSPEAK Marzena Szwiec to właściciel sklepu internetowego, prowadzącego od lat działalność sprzedażową w sieci. Domeną wspomnianego dostawcy jest atrakcyjny wizualnie, cenowo i jakościowo asortyment, znany jako naklejka na wino lub inny rodzaj alkoholu.

Realizator umożliwia złożenie zamówienia na produkt z gotowej palety wzorów lub personalizowany. Tekst na etykiecie można wybrać z dostępnych na podanej wcześniej stronie wzorników lub też dostarczyć indywidualny projekt. Dzięki temu łatwo znaleźć patent na prezent wręczany z różnych okazji. 

Klient może zlecić wykonanie naklejek w ilości pojedynczej, kilku sztuk lub hurtowej. Cennik za usługę jest ustalany osobno dla każdego zlecenia, gdyż w przypadku większych zakupów naliczany jest rabat. Pracownicy sklepu dbają o stałą aktualizację swojej oferty. Obecnie proponują wybór naklejek z różnych kategorii tematycznych, na przykład Dla Niego lub Dla Niej. Chętnie nawiążą współpracę długoterminową z firmami zajmującymi się obsługą wesel lub przyjęć okolicznościowych.

Inne firmy w pobliżu:

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl


Fürstenberger Str. 16, Frankfurt

Beegoz Shop


Shelton Street 71-75, London

Zacznij wpisywać nazwę wyszukiwanej firmy...