Dane firmy

Druk 3d na zlecenie


3D Tarnawa


Warszawska 97, 05-090 Jaworowa

Tel: 509 509 678

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na polskim rynku kadra firmy ogłaszającej się na stronie 3d-tarnawa.pl jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby przedstawicieli wielu sektorów przemysłowych. Proponowany przez pracowników druk 3D na zlecenie może być wykorzystywany nawet w tak wymagających branżach, jak produkcja żywności, chemii czy nawet wyrobów medycznych. Realizator gwarantuje, że każde zamówienie, bez względu na ilość, będzie wykonane terminowo, a poszczególne elementy będą stanowić perfekcyjne odwzorowanie prototypu. 

Firma korzysta na co dzień z rozbudowanego, w pełni zmechanizowanego zaplecza technologicznego, co pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie usługi. Kadra dodatkowo świadczy również doradztwo. Zaprasza do kontaktu właścicieli biznesów zainteresowanych stałą współpracą.

Choć głównym rejonem działań wykonawcy jest teren Warszawy i okolicznych miejscowości, pracownicy chętnie przyjmują i realizują zamówienia także od klientów z całej Polski. Zapewniają też bezpieczną dostawę.

Inne firmy w pobliżu:

SOLID HALE Sp. z o.o.


Młochowska 88, Młochów

STEAM LUX S.C.


Juliana Ursyna Niemcewicza 1, Warszawa

Zacznij wpisywać nazwę wyszukiwanej firmy...