Dane firmy

Naprawa zasilaczy


TRAK S.J.


os. Stare Żegrze 50, 61-249 Poznań

Tel: 61 87 97 115

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Zasilacz to jedno z typowych urządzeń, które można spotkać w większości przedsiębiorstw przemysłowych czy transportowych. Jest to sprzęt wielofunkcyjny, który przydaje się w wielu sytuacjach. Co więcej, nowoczesne, innowacyjne zasilacze UPS mają jeszcze szerszy zakres działania. Z tego względu warto o nie dbać i regularnie konserwować. Co jednak w przypadku, gdy dojdzie do usterki? Wtedy należy udać się do sprawdzonej firmy, której specjalizacja to naprawa zasilaczy UPS.

Tego typu firmą jest TRAK. Przedsiębiorstwo działa na rynku od wielu lat i poza serwisem, również sprzedaje różnego typu elektronikę przemysłową.

Fachowcy ocenią stan sprzętu, dokonają wyceny, dzięki czemu klient będzie dokładnie wiedział, co się stało i ile będzie kosztowała naprawa, co jest wygodne.

Warto zaznaczyć, że usługa naprawy jest objęta dwunastomiesięczną gwarancją, co z pewnością zwiększa zaufanie do firmy. Warto zapoznać się z ofertą i w przypadku jakichkolwiek problemów z elektroniką i automatyką przemysłową, skorzystać z fachowej pomocy.

Inne firmy w pobliżu:

LaMarta.pl


Powstańców Wlkp. 3, Dominowo

Zacznij wpisywać nazwę wyszukiwanej firmy...