Dane firmy

Fotobudka lustro cena - http://budka4u.pl/


Budka4u


Piłsudskiego 4e, 05-077 Warszawa

Tel: 727707727

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Fotobudka lustro to nowość na polskim rynku. Urządzenie to doceniane jest przez coraz większą liczbę osób, co nie powinno dziwić, ponieważ stanowi ono gwarancję doskonałej zabawy niezależnie od wieku uczestników Na ekranach takich budek wyświetlane są krótkie animacje oraz gify, które można udostępniać w mediach społecznościowych. Jest to sprawdzony sposób na przełamanie barier oraz integrację zaproszonych gości. Fotolustro daje też możliwość wyboru zdjęć do wydruku, które najczęściej występują w postaci kolaży.

Dziś producenci oferują ciekawe gadżety, których celem jest urozmaicenie wspólnej zabawy. Mowa tu między innymi o kolorowych tłach, strojach, nakryciach głowy i nie tylko. Fotobudka lustro w korzystnej cenie znajduje się na stronie budka4u.pl. Jest to adres firmy funkcjonującej na rynku od dłuższego czasu. Ma ona w swoim asortymencie niezawodne urządzenia sprawdzające się przede wszystkim na:

  • weselach,
  • rocznicach ślubu,
  • imieninach,
  • urodzinach.

Rozwiązaniem tym zainteresowane są także agencje eventowe poszukujące sprawdzonych sposobów na promocję swoich klientów.

Inne firmy w pobliżu:

STEAM LUX S.C.


Juliana Ursyna Niemcewicza 1, Warszawa

Zacznij wpisywać nazwę wyszukiwanej firmy...